Witamy

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.

Wkłady kominkowe LECHMA

Nasza firma jest dystrybutorem wkładów kominkowych firmy LECHMA.

Firma LECHMA jest obecna na polskim rynku od 1989 roku. Od początku działalności stara się dostarczać klientom produkty najwyższej jakości. W czerwcu 2006 roku uzyskała Certyfikat Jakości ISO 9001:2002. W ciągu ostatnich trzech lat zdobyła pięć prestiżowych nagród przyznawanych podczas targów branżowych oraz wystaw krajowych w Rosji i na Litwie.

 

Głównym jej produktem są kominki z płaszczem wodnym. 

Kominek z płaszczem wodnym to praktyczne urządzenie pozwalające zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka jak i jednocześnie ogrzać cały dom poprzez system centralnego ogrzewania. Kominek posiada płaszcz wewnętrzny i zewnętrzny, a przestrzeń między nimi wypełnia ok. 40 litrów wody.

Paląc tradycyjnie w kominku woda zostaje podgrzana, a następnie przekazana do instalacji centralnego ogrzewania całego domu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i technologii przy produkcji wkładów kominkowych firmy LECHMA pozwoliło na osiągnięcie sprawności cieplnej ok. 75%, co w praktyce pozwala ogrzać dom od 80 do nawet 300m2 oraz ciepłą wodę użytkową.

Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączony do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła. Dzięki zastosowaniu niezbędnych urządzeń do prawidłowego montażu kominka w instalacji możliwa jest współpraca urządzenia z istniejącym już innym piecem, takim jak gazowy, elektryczny czy olejowy.

Kominek z płaszczem wodnym firmy LECHMA to nie tylko funkcjonalne i ekologiczne źródło ciepła ale także estetyczny dodatek do każdego salonu, dający poczucie ciepła domowego ogniska.

 

W tym roku, aby w pełni zaspokoić potrzeby tych z Państwa, którzy pragną wzbogacić swój salon o dobrze prezentujący się kominek, rozpoczęli produkcję kominków powietrznych. Szeroką ofertę firmy LECHMA dopełniają piece żeliwne oraz wkłady kominkowe. Dla wszystkich lubiących grillować lub gotować firma ma również specjalną ofertę. Są to: żeliwny grill, a także kociołek lubuski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.