Witamy

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.

Brodziki łazienkowe

Jesteśmy firmą kamieniarską działającą od 1981 roku. Od niespełna trzech lat zajmujemy się produkcją brodzików. Nasze luksusowe brodziki są nadal nowością na rynku. Do wykonania takiego brodzika wykorzystuje się naturalny surowiec jakim jest granit. Brodziki KACHEL polecamy, jako luksusowe produkty do domowych łazienek, jak również do hoteli, łaźni, czy salonów kosmetycznych. Wymiar standardowy brodzika, to: 90 x 90 cm, wysokość: 3 cm, odpływ średnica: 9 cm, waga ok. 70 kg.
Obecnie firma rozpoczęła serię brodzików, opartą na granitach w 12 różnych kolorach. Brodziki KACHEL są produkowane w asortymencie, który gwarantuje możliwość zastosowania pod każdą kabinę. Możemy stworzyć również brodzik wg projektu klienta. Tu ograniczeniem jest jedynie wymiar płyty granitowej. A co najważniejsze - nasz brodzik może występować w naturalnych barwach kamienia.
Granit jest surowcem bardzo trwałym i estetycznym, odpornym na warunki atmosferyczne. Dlatego też brodzik łatwo jest utrzymać w czystości przez wiele lat. Nie ulega zarysowaniom, co jest wadą brodzików akrylowych. Powierzchnia jest zaimpregnowana.
  • Jak zamówić: prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kachel.kamieniarstwo@gmail.com lub sklep@kachel.com.pl lub tel. 95 748 1699 lub kom. 722 204 100
Zapraszamy na promocyjną ofertę brodzików z granitu.