Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt Was poinformować, iż jesteśmy jedną z największych i najbardziej cenionych firm kamieniarskich w regionie.

Kamieniarstwo budowlane

Nasza firma kamieniarska powstała w 1981 roku w województwie wielkopolskim i od początku specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym, jak i nagrobkowym.
Jesteśmy jedną z największych i najbardziej cenionych firm kamieniarskich w regionie.

30-sto letnia tradycja oraz wysoka pozycja na rynku, zobowiązuje nas do tego, by zachować niezmiennie wysoką jakości świadczonych usług, terminowoścć oraz przystępną cenę.

Import materiałów bezpośrednio z całego świata pozwala na oferowanie granitu i marmuru wybranego na życzenie klienta i dostosowanie się do jego projektów.

W swojej ofercie kamieniarstwa budowlanego posiadamy szeroką gamę wyrobów z kamienia używanych w architekturze wewnętrznej. Są to parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, brodziki, blaty na stoliki, posadzki, ściany oraz obudowy na kominki. Funkcjonalność oraz niepowtarzalne, naturalne wzornictwo - użylenie kaminia sprawia, że coraz częściej używany jest on do wystroju wnętrz domów, ogrodów, biur i sklepów.

Natomiast w architekturze zewnętrznej najczęściej stosujemy granit. Z płyt granitowych wykonujemy schody, parapety oraz ściany, a z granitu polnego tworzymy niepowtarzalne stoliki z rzeźbą oraz mozaikę na ozdobnych rondach chodnikowych.