Witamy

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Zapraszamy do naszego Sklepu Internetowego w którym znajdą Państwo szerszy asortyment.

 

Kilka słów o naszej działalnościi

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu. W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty.
Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za zainteresowanie i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1981 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku kamieniarskim. Specjalizujemy się w:

  • branży kamieniarstwa budowlanego (blaty kuchenne i łazienkowe, parapety, schody, obudowy kominkowe),
  • elementach ogrodowych (fontanny, ozdobne ronda chodnikowe z granitu do montażu z kostką brukową w ogrodzie, na tarasach i chodnikach),
  • ozdobach z kamienia (np. marmurowe wazony, kieliszki, szachy),
  • systemach ogrzewania kominkowego,
  • rzeźbie w kamieniu (oferujemy niepowtarzalne rzeźby z rzadko wykorzystywanego, ze względu na trudność, obróbki kamienia polnego),
  • statuetkach, tablicach pamiątkowych, pomnikach i nagrobkach.

Zamówienia wykonywane są z materiałów własnych lub klienta, według naszych wzorów lub według projektu klienta.

Serdecznie zapraszam!

Oferta

W naszej promocyjnej ofercie znajdują się obecnie parapety granitowe polerowane o wykończeniu standardowym, tj. brzeg - faza 2mm, narożniki proste. Parapety wykonujemy wg wymiaru podanego przez klienta. Dla przykładu wymiar 0,9 m x 0,20 kosztuje: szary 55 zł brutto, beżowy: 59 zł brutto. Materiał można obejrzeć w naszym zakładzie lub na naszej stronie w zakładce "blaty...".